Kastrace? Vzpomínám si na ni.

23. srpna 2011

Ahoj, tak to jsem zase já. Tentokrát vám budu vyprávět o tom, jak jsem byla na kastraci. Poslouchejte. Když jsme byli na kastraci u pana doktora, zeptal se nás, jestli chceme štěňátka. Máma razantně odpověděla, že ne. I když bych chtěla štěňata. Doktor nám proto doporučil dát Žanetku vykastrovat.

 

 

Může u nich vzniknout rakovina, pokud nebudou mít potomky. No samozřejmě, že jsme souhlasili. Chci, aby byla Žanetka zdravá. Mám ji totiž strašně ráda. Doktor řekl odhadovanou cenu 2.500 Kč. Je to dost peněz, ale za zdraví to stojí. Hned jsme domluvili termín.

 

Za 2 dny jsme se měli dostavit. Žanetka den před tím nesměla jíst. Pro ni utrpení. Je to velký milovník jídla. No pila jenom vodu. Přišel ten den. 16:00. Vstoupili jsme ihned dovnitř. Tam už nás očekával pan doktor a sestřička. Žanetce dali injekci na spaní. Čekali jsme potom na chodbě a snažili jsme se ji uspat.

 

Ale nějak se nám to nepovedlo. Dostala tedy i druhou. Potom konečně usnula a trošku si učůrla. Ale to nás momentálně nezajímalo. Pak jsme ji položili na ten velký stůl a nezbývalo nám nic jiného než čekat a modlit se, aby to všechno dobře dopadlo.

 

Operace trvala třičtvrtě hodiny. Když se začala probouzet a zvedat tu svoji malou hlavičku a pak jí zase spadla, bylo to tak strašné, že mi slzy vyhrkly do očí. Vzali jsme si ji a zaplatili.

 

Doktor nás pak obeznámil s tím, jak se o ni postarat. Neměla by chodit po schodech. Při naší smůle jsme je měli, takže jsme ji museli nosit. Po cestě autem se nám trochu poblinkala. Ale bylo to to nejmenší. Vše je a bylo v pořádku, tak jsme byli rádi, že to dopadlo dobře. Určitě se nebojte, když vaše fenka musí na kastraci. Stačí si vybrat dobrého veterináře a půjde to skvěle. Mějte se.

 

 

 

 

Přidáno: 42 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?