Kateřino, zhasni!

1. června 2014

Ahoj kamarádi, chci se s vámi podělit o jednu příhodu, jejíž následky nás provázely několik let.

Naše milovaná Kačulka byla vždycky chytrá a učenlivá kočička- naučila se otevírat všechny skříně i skříňky v bytě, taky všechny dveře a v hrozně legrační ležící poloze zvládla otevírat i šuplíky.
A tak jsem jí jednou jen tak vzala na ruku a ukázala jí vypínač. "Podívej, Kačenko..."- klap- " máme světlo"- klap- " a teď už ho nemáme..."
Kočička naprosto chápavě sledovala můj odborný výklad a tvářila se jako andělíček.
Ještě tu samou noc jsme všichni měli možnost ověřit si, že návod, jak správně vypínač používat, pochopila naprosto přesně, když uprostřed noci, stojíce na obrubě gauče, vítězně předními packami rozsvítila lustr v tátově pokoji.
" KATEŘINO, ZHASNI!!!!!!!!!" toto zoufalé zavytí se pak ozývalo skoro každou noc po několik let, než Kačenku zábava omrzela- a bylo úplně zbytečné, protože Katuška sice dokázala rozsvítit skoro všechna světla, pokud vypínače byly v jejím dosahu, ovšem nikdy nezhasla ani jediné...nýbrž odněkud s jiskrou v oku pozorovala, jak poloslepí spáči bezmocně zhasínají.
Kačenka nám moc chybí, chodím se pravidelně dívat na její hrobeček v lesíku u chaty- zasadili jsme jí tam keřík, který právě kvete drobnými bílými zvonky. Myslím, že by byla ráda- byla vždycky ráda venku.
Přiznám se, že i když mě opustilo už víc kočiček, Kačenka mě zasáhla asi nejvíc- byla první, kterou jsem si přinesla domů, první kočka v našem bytě....jediná, která rozsvěcela světla.

 

Přidáno:  35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?