Kde jsi?

28. prosince 2011

Prcek je velmi hodný králíček. Nikdy mi nic neudělal. Můžete ho vidět ve fotoalbu, ale videa s ním ještě nemám. Před Prckem jsem měla morče Lucinku, ale umřelo mi na rakovinu přesně na "Den matek". To jsem byla zrovna u sestřenice a táta mámě zavolal.

 

 

A ona mi to řekla. Rozbrečela jsem se. Bylo my smutno. Máma mi potom řekla, jestli bych nechtěla nové morčátko, abych nebyla smutná. Tak jsem souhlasila a jely jsme. Všude možně jsme objížděly různé zverimexy, ale nikde je neměli, nakonec jsme dorazily do Vaňkovky.

 

Neměli tam žádné morče, jen tři malé hezké králíčky. "Chceš ho?" Zeptala se mě uléhavým tonem máma. Pokrčila jsem rameny. "Tak si vyber, jdu zavolat tátovi. Sotva se máma vrátila a já už měla vybráno. "Dovolil, a to říkal že chce pauzu". "Takže tohohle?". Jen jsem přikývla. A šla zavolat prodavačku.

 

"Opravdu chcete tak malého prcka? Je z nich nejmenší". Zeptala se prodavačka. "Ano!" odpověděla bez váhání máma. "Už vím, jak se bude jmenovat". Prohlásila jsem. "Bude to Prcek". Pak jsme jely zpátky k sestřence a tam mi všichni rozmlouvali jeho jméno. Ale neúspěšně. Potom jsme šly domů. Prckovi se u nás líbí a má nás moc rád až dodnes.

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?