Kdo je u nás doma pánem...

17. července 2011

Jednoho večera odjel páníček na pánskou jízdu, vrátit se měl až druhý den, a tak jsme zůstaly s Belinkou samy doma. Nevlastníme televizi, tak jsem si zalezla do postele s notebookem a se sklenkou bílého jsem si udělala pohodičku a surfovala na netu.

 

 

Asi v deset hodin mi Belí začala jako obvykle ukazovat, kolik má taková bengálka energie a začala jako šílená běhat po bytě, šplhat po žaluziích, dvojskokem překonávat překážku na posteli (totiž mou osobu) a další vylomeniny. Ačkoliv už jsme měly několik hracích kol za sebou, musela jsem chtě nechtě odložit počítač a jít se té divoké šelmě věnovat. Chvíli jsme se honily za míčkem, pak zase lovily "myš" v podobě proužku papíru a zahrály jsme si naši oblíbenou schovku.

 

Po jedenácté jsem se opět vrátila k mé "práci" u počítače, ale Belí zůstala jaksi nervózní. Došlo mi, že už by asi ráda spala a můj rozsvícený monitor a hlučná videa ji očividně rozčilovaly. Inu, co bych pro ni neudělala (znáte to:-). Zkusila jsem vypnout počítač, zhasnout lampičku a řekla jsem si, že ač je sobota, brzký spánek mi jen prospěje.

 

Samozřejmě na to potvora čekala, přestala zlobit a uvelebila se vedle mě.
No jo, jenže tohle ještě nebyla moje hodinka, jen jsem se převalovala a ne a ne usnout. Vzala jsem si mobil a pustila si ještě na dobrou noc jedno taneční video. Neuběhlo ani dvacet vteřin a tu se naše milá Belinka zvedla, přišla ke mě a kousla mě do ruky...

 

Zůstala jsem na ni zírat, co si to dovoluje. Jelikož jsem to zřejmě nepochopila, kousla mě ještě jednou, což mělo znamenat "Koukej konečně ten rámus vypnout a SPÁT". V tu chvíli jsem si připadala jako nezbedná puberťačka, která na internátu nedodržela večerku! Poslušně jsem vypnula mobil a zachumlala se pod peřinu. Belí si to odpochodovala na svoje místečko na mé peřině a spokojeně se uvelebila vedle mě. Někdy opravdu nechápu význam slova panička/páníček...

 

 

 

Přidáno: 48 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?