Kdo potřebuje koníčky? Mám psy!

19. dubna 2016

Vždy jste toužili po štěňátku a teď jste si ho konečně pořídili. Současně s tím se udála ještě jedna zásadní věc. Aniž byste si to doopravdy uvědomili, právě jste přišli takřka o všechny své drahé koníčky. Nevěříte? Brzy to poznáte. Nový přítel vyplní elegantně a s radostí veškerý váš volný čas. Pokud jste na něj úplně sami, počítejte s tím, že… už nebudete sami. Nikdy na nic. Zvědavý pejsek bude strkat čenich do všeho, čemu byste se snad chtěli věnovat, místo abyste si hráli s ním.

Vaše koníčky baví i vašeho psa

Stavíte rádi puzzle? Jen si to zkuste, ale až budete mít skládačku skoro hotovou, pes si uvědomí, že vás nechal v klidu příliš dlouho. Popadne nejbližší hračku a důkladně oslintanou ji pustí rovnou do vašeho nedokončeného výtvoru. Podívá se na vás chytrýma očkama, zavrtí ocáskem a štěkne: „Všímej si mě, nudím se!“

Věřte, že kdyby to nebyly puzzle, bylo by to jistě něco jiného, při čem by vás načapal a co by rázně přerušil. Kupříkladu taková četba možná patří k vašim nejoblíbenějším volnočasovým činnostem. Není nad to zabořit se do křesla s románem v ruce a přenést se do světa bez poškrábaného nábytku a rozkousaných bot. Užijte si tu blaženou chvíli, dokud to jde. Dřív nebo později hafan zavětří a máte po legraci.

Každý čas od času potřebuje svou knihovnu vyprázdnit a oprášit. Patříte-li ke zvláště vášnivým čtenářům, čítá vaše osobní knihovnička i stovky knížek. Určitě zaplní celý pokoj, když je jednu po druhé vyskládáte ven a navršíte na sebe. Řekněte, napadlo by vás, že si je pejsek poplete s překážkovou dráhou? Vystavěné komínky v něm vzbuzují touhu po zábavě, a tak začne vesele pobíhat mezi nimi, kličkovat a vyvádět, až se unaví natolik, že nakonec zaparkuje na vaší rozečtené detektivce. A usne. Což je lepší, než kdyby ji rozcupoval. Tak či onak se dnes už nedozvíte, kdo je vrah…

 

Společný koníček – běhání se psem

Zdá se, že už nikdy nebudete mít nárok vychutnat si o samotě a bez vyrušování, co pro vás bylo dřív tak samozřejmé a důležité. Ale nevěšte hlavu. Soužití se psem je přece daleko zábavnější než nějaké skládání puzzle a napínavější než ta nejnapínavější detektivka! A nabízí se přece i tolik činností, které můžete provozovat společně! Třeba sport. Vždycky jste lpěli na dobré fyzické kondici a nehodláte se toho vzdát ani teď. Asi už nemáte tolik času chodit do posilovny, ale pořád můžete vesele skákat a běhat kdekoli po venku. Za doprovodu věrného chlupatého sportovce, který vám za odměnu bude nosit klacíky. Psi rádi skáčou a běhají. Ti čipernější a méně poslušní klidně vystřelí a vás potáhnou za sebou. Jste v tak obrovském šoku, že vás ani nenapadne pustit se vodítka. A pejsek vás vláčí hlava nehlava dál po silnici bez ohledu na následky. Ne že by to myslel špatně, prostě ho v dálce něco zaujalo. Odřené břicho vás nějakou dobu bolí. Ale až se rány zacelí a pejsek se vám smutným kukučem omluví, vše bude odpuštěno. Tomu roztomilému mizerovi zkrátka nejde odolat, a už vůbec si nelze představit, že byste ho neměli.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?