Kdyby hloupost kvetla, můj dům by byl botanická zahrada

16. ledna 2016

Myslím si, že tento "citát" zná skoro každý. Ovšem můj pejsek není výjimkou tohoto "citátu" :D. Jakou největší hloupost kdy váš pejsek udělal? Nebo jakou dělá pořád?

Chci se s vámi podělit o hlouposti mojí fenky:). Tak např. Ebinka neumí brzdit když běží z kopce dolů takže když už se snaží, tak buď udělá kotrmelec nebo do mne narazí a nebo prostě narazí do plotu :D. Další věcí kterou dělá je že když na nás čeká (určitě znáte takové ty brány ve kterých jsou čtvercové díry) strčí si čumáček mezi jednu z děr v plotě a opírá se :D vypadá to zvláštně a legračně zároveň :D. Další věcí je že se bojí malých pejsků, takže když na ni zavrčí má z nich bobky :) , a ještě jedna věc je ta že když uvidí svůj ocásek jak se vrtí, tak ho prostě chytne a začne se točit dokola :D (to je taková ta klasika :D). Je toho mnohem víc ale to by byla kniha tenhle článek :D. Tak jestli máte taky takového pejska který dělá co krok to hloupost napište to dolů do komentářů, aspoň se společně zasmějeme :). Mějte se hezky, ahoj :)

 

Uděleno: 45 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?