Když jsem se narodil...

3. září 2011

Hned pár dní po narození,mě bývalí majitelé vyhodili na ulici v krabici od bot. Kolem jdoucí si mne všimnul a zavolal do Olomouckého útulku, potom přijelo takové zvláštní auto a já jel do Olomouce, přesněji do Neředína do Olomouckého psího útulku.

 

 

Hned po příjezdu tak, jsem musel jít na svojí první veterinárná prohlídku. Nebylo to nic hrozného, ale i přesto jsem se bál. Měřili mě, vážili, odčervili a dokonce i poprvé naočkovali a já dále putoval do kotce, jelikož jsem nemohl mezi ostatní pejsky, byl jsem úplně od nich.

 

Pořád tam jen štěkali, nedalo se tam ani spát. Jak jsem mohl za ostatními, tak mě přesunuli, sice jsem byl pořád kdesi vzadu, ale už jsem s ostatními mohl radostně štěkat.

 

Potom nastal ten den, jednou si mě kdosi odvezl domů, ale protože jsem byl malé štěnátko, které dělalo binec, vše trhalo, tak mě zanedlouho vrátili do útulku. Nepřeji ten pocit nikomu poznat, bylo to zvláštní, cítil jsem se strašně, tak smutně.

 

Ale než jsem se s toho dostal, přijeli si dne 22.9. nějací lidé, jedna paní a dvě takové puberťačky, byly opravdu hodné, chvíli jsem si s nimi hrál, ale netrvalo to dlouho a kamsi si mne odvedli.

 

U takového pole stálo velké modré auto a do toho jsem nastoupil, jel jsem asi 20 minut a už jsem byl konečně doma! První dny jsem se sice trošku bál, nespal jsem v boudičce, ale spal jsem u popelnice, protože já popleta se té body strašně moc bál. Teď vím, že oni jsou ti nejlepší, u koho bych vůbec mohl být, snad se na mne nezlobí, že občas dělám nějakou tu neplechu.

Vlastní packou pan Cabalero.

 

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?