Když jsem se narodil.

23. listopadu 2014

Ahoj.Jmenuji se Mourekek můžete mě najít na profilu Pajinaks a pak profil kočky a Jsem tam také já, A radil jsem se v roce 2011. 19.5.

Když sem se narodil bydlel jsem u Terky v polánce.Narodil jsem se jako první,Mé maminky Tominy byl porod asi těžký.Jen si pamatuji jak sem mnaukal.Ona chvíli mě nechala a pak tím jemným jazýčkem mě olizovala.Pak byli další kotátka Tygřík Jupík a ty další se narodili mrtvý.
Já jsem byl ten nejmenčí.Mnoukal jsem,a pak jsem rostl papal jsme sám a za měsíc sem jel někam jinam.Do taková malá dívka mě držela ale nechápu proč ? Mě odvezli od maminky co jsem udělal že mě dali pryč? Byl tam ještě jeden kocourek takovej na myšlení.Nosil se jako bůch to já sem byl asi za zrůda každý obnivola na myšlené ho Bárta,ale našl se dvou nožec teda ta dívka která si mě vzala.Hladila mě krmila-Byl jsem jako v sedmém nebi. Pak asi v červenci přišel kocourek bojácný.Babička si ho vzala rostli a rostl.Byl super Bárt až byl celkem dozpělí odešel znova za svou maminkou.Já s čertem jsem zůstal.

Když mi tet jsou 3 roky-
Mám se mooc dobře našel jsem si dámu čert mě tak trošku přerostl a po bártovy ani drby. Tet jsem podle Kubi Pičus.A podle té dívky která si mě vzala Mourynek Mourek Morek Koblížek.A čert je čert.Chodím každdý den k okýnky mnoukám a ta dívka mě pustí.

Děkuji za vše.

 

Přidáno: 60 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?