Když mě koupili.

4. července 2011

Když jsem byla s kamarády a kamarádkami ve zverimexu, tak tam přišli takoví hodní lidé a šli ke zvířátkům. Hnedka věděli, co chtěli. Chtěli si koupit nějakého křečíka roborowského.

 

 

Jeden křečík zrovna vyšel ven a ta holčička řekla, že je hrozně hezký, tak její maminka řekla: "Tak my si koupíme jednoho toho křečíka roborowského." Paní prodavačka z toho zverimexu šla hned pro krabičku a mezitím, jak byla pryč, tak ta holčička řekla, jestli by se nemohla podívat na nějakého menšího křečíka.

 

Tak její maminka řekla, že má počkat až ta prodavačka přijde. Po chvíli ta prodavačka přišla s tou krabičkou. A maminka jí řekla, že se chce podívat na menší křečíky, tak otevřela to terárium a ty ostatní jemně probudila. Ta holčička si vybrala mě: Angie.

 

Paní dala křečíka do krabičky a holčička hned věděla úplně všechno. Jak se bude jmenovat a jakého je pohlaví, no zkrátka úplně všechno. Přijeli domů a dali mě na stůl. Panička mě nachystala klec, do ní dala hobliny, slámu. Když bylo všechno nachystané, tak do klece pustila Angii. Za chvíli si na tu klec zvykla. Po chvilce mě panička vzala do ruky a hrála si se mnou. Zvykla jsem si na ní a u nich se mi líbilo.

 

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?