Když ostatní utečou, ale jedna zůstane

14. července 2013

Před třemi lety jsme měli kočičku. Jmenovala se Líza a na jaře začala čekat koťata. Bylo to poprvé, ale opravdu se o ně velmi starala.

 

 

Už když je čekala, sekala je když se jí někdo u bříška dotknul. Narodilo se jí pět koťátek, ty jsme rozdali. A nastal rok 2011, narodila se jí čtyři koťátka. Dvě jsme rozdali, dvě zbyla. Ty koťata se jmenovala Nezbeda a Miní, nepodařilo se nám přesvědčit někoho, ať si je vezme a čas stále plynul. Už to byli skoro pubertalní kočky, ale najednou se něco stalo. Matka (Líza) se už neobjevila týden, a krátce potom utekla i Nezbeda.

 

Uběhla už nějaká doba a věděli jsme, že se už asi obě kočičky nevrátí. Avšak... Věděli jsme že u nás zůstala Miní. Tahle kočička se vždy držela stranou a moc na ulici nevylézala (narozdíl od Lízy která mě ráno vždy doprovázela, a to se jí stalo osudným). Tohle ji nakonec zachránilo. Byla skromnější a zpokojila se i jen z naším malým dvorkem a kouskem ulice. Zůstala tedy s náma a máme ji za to rádi, ale nikdy nezapomeneme na Lízu, Nezbedu a ani na žádné koťátka, která jsme kdy měli.

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?