Když se dva milují. Haf!

12. února 2016

Valentýn! Slavíte jej nebo ne? „Americký svátek“ zachvacuje Česko a rozděluje lid na dva protipóly. Ať jej již schvalujete nebo ne – jak často říkáte svému psovi, že jej máte opravdu rádi?

Když člověk miluje psa

Psů v lidských domácnostech stále více přibývá. Možná je to tím, že s nimi zkrátka lidé lépe zvládají stres. Studie prokázaly, že lidé žijící ve městech mají o 20% vyšší riziko schizofrenie, o 40% vyšší projevy deprese a mnohonásobně vyšší riziko infarktu než lidé žijící mimo město. A kompenzují to psí společností, neboť pes je člověku zdraví prospěšný! Blahodárně působí na psychiku člověka, uklidňuje nejrůznější alergie a pomáhá s kardiovaskulárními problémy. Prostě jen proto, že je. I když pak může spíše pes chytit díky lidem separační úzkost – a odmítá být sám.

 

Když se zamiluje pes

Když se zamiluje pes, taky to není žádná legrace! Zamilovaní psi tráví celé hodiny u dveří a „nádherně“ vyjí. Pokud je to záležitost jen období hárání, je půl problému pryč. Horší, když se zamiluje třeba do zvířete, které umřelo nebo do člena rodiny, který není často doma. Může přestat mít chuť k jídlu, tváří se zasněně a pořádně se nesoustředí. A jestli si chcete lásku svého psa pojistit, můžete si jej vzít! Svatby se psem jsou stále přístupnější.

 

A jak mu to říct?

Svého psa můžete požádat o ruku nejlépe s velkou kostí v ruce – prstýnek by neocenil. Svatba může být komorní a v tichém stylu. Jako svatební dar je nejideálnější hromada pamlsků – úplně nejlépe domácí výroby. A kdy jindy se ho zeptat než na Valentýna? Na nic nečekejte a jděte do toho! Krásného Valentýna!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?