Když se panda vzteká.

25. července 2011

Vlastně k tomu vztekání musí mít důvod, že? No a ten důvod jsem vlastně většinou, ač to nerad říkám, já. Já jsem totiž veliký neposeda, tedy, veliký nejsem, to já jsem ještě ani ne dvouměsíční kotě, ale kdyby se neposednost měla měřit, tak jsem ten největší z největších kocourků v České republice, no možná i někde v zahraničí.

 

 

Takže, teď ale zase k tomu vztekání. Ono, já se pandě ani občas nedivím. Spím tak maximálně 6 hodin, večer začíná můj živel, tahám všechny papírky, vytahávám odpadky, drápkama škrábu do koberce, ale i do plovoucích podlah. No a ráno jsem načal truhlářskou akci 'stůl sežeru'. Ač jsem načal teprve pár centimetrů, věřím, že za týden, dva bude můj úkol zničit stůl splněn. No a proto se na mě panda asi zlobí.

 

No, ale to není vše. Odpoledne se většinou honím s větrem, skáču na skalku, ničím kytky, dělám bobky na chodníku, schazuju květináče, žeru hlínu, kopám díry a pandě vytvářím díru na ponožkách, které nechává uschnout venku. No věřte, mě nechat doma samotného, tak do hodiny je doma zabobkáno, začurano a hlavně věci jsou buď rozbité, nebo při velkém štěstí jen nakouslé, poškrábané, v popelnici, rozházené, sežrané..

 

Ale musím i prásknout na sebe nějakou slabost, což je, jako u většiny kocourků, kočiček, no všech zvířátek a člověků - jídlo. No a to já jsem moc vybíravý! Panda netuší, kde se to ve mne vzalo, ale jako na houstičky, rohlíčky, chlebíčky opravdu nejsem! Já jedině kus mastnýho, tlustýho, špekatýho masa, k tomu vodu (lépe mléko, ale to nesmím) no a na to ještě kapsičku nebo granule.

 

No a to je asi o tom, když se panda vzteká (konečně víte proč) vše.


Gery

 

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?