Když si pes dá jointa

13. prosince 2016

Byl jednou jeden pes – německý ovčák – a ten se narodil do vrhu s písmenem „J“ a tak jej pojmenovali Joint. Nikdo nemohl tušit, že z něj vyroste špičkový pátrací pes na vyhledávání marihuany. Aneb, víte, co se s vaším psem stane, když si dá jointa? A lze toho pozitivně využít?

Naděje pro léčbu rakoviny?

Pěstovat pár rostlinek konopí pro léčebné účely je od nedávna pouze přestupkem. Záleží na obsahu THC látek a na velikosti psa. Při přímé konzumaci všežravým psem ale stačí, aby pes pozřel asi 3 g na kg své váhy a může dojít ke smrti. S dávkou je proto třeba zacházet velice opatrně! Mnoho rakovinou nemocných pacientů se shoduje, že jim konopí výrazně při léčbě pomohlo a jsou přesvědčeni, že taktéž může pomoci při rakovině i jejich psu. Doposud na to nikdo neuspořádal odbornou vědeckou studii, nicméně chovatelé potvrzují – u psů s rakovinou může marihuana s kokosovým tukem až zázračně pomoci! Veterináři se shodují, že psi s tolika metastázemi a v takovém stadiu rakoviny by již dávno neměli teoreticky žít – a oni žijí, mají velký apetit, hrají si a jsou veselí a to i přes svůj pokročilý věk. Jsou spokojení ve svém těle! Nemají bolesti, klidně spí. Stačí nasušené množství povařit v troubě na 110°C po dobu tří hodin a druhý den zopakovat a zalít tukem. Najít optimální dávku je složité (experiment napovídá, že asi 0,5ml 3x denně na 27 kilového psa – ale může být individuální). A pes může přežít klidně o rok déle, než předpovídali veterináři v relativní pohodě a zdraví!

 

Jak to vidí obchody

Pokud se chcete spoléhat pouze na zakoupené výrobky, osvědčila se konopná mast k natírání čehokoliv – výborně funguje na oděrky a rány, záněty kůže a nejrůznější kožní výrůstky. Konopná tinktura nebo olej skvěle fungují na problémy s nechutenstvím a trávicím traktem, při podávání do žrádla zlepšují artrózu a prudký vývoj nádorových onemocnění. Zázrak?

 

Pes pod vlivem psychotropních látek

Ne všechny formy konopí jsou pro psy přijatelné. Pokud se nadýchá výparů, může nastat zvýšený tep, malátnost, dezorientace, letargie. Následuje ztráta rovnováhy a inkontinence a již po velmi malém množství výparů může pes zemřít! Při překročení maximální (nízké) přijatelné dávky, postihují psa křeče, třes, zvracení. Internetová videa o předávkovaných psech vůbec nejsou vtipná – co vypadá jako zdánlivá legrace, je ve skutečnosti pro psa krajně nepříjemný a nebezpečný stav. A stejně jako u lidí, i u zvířat lze očekávat nečekané reakce pod vlivem psychotropních látek. Marihuana je jako oheň – dobrý sluha, špatný pán.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?