Když Sisinka rodila ...

14. července 2013

Byla jsem doma sama a moje opatrovnice byla venku docela dlouho, už jsem chtěla rodit a pořad nepřišla domu, co mám dělat? Začala jsem mňoukat po celém baráku, až mě slyšeli všechny, jen ona ne, byla daleko.

 

 

Sousedka Bublina (pes) od vedle ji mobilem zvolala, něco označila, ale ne tak, jak mi bylo, došla v 11:30 v noci 17. května. Koukla na mě a hop, skočily jsme do její postele. Dovolila jsem se, že tam chci rodit, zvrhla deku, nic neřekla ani nestihla nic a začali jsme! Já na ní čekala! Držela mě, občas mi podporovala záda, občas bříško a mám 3 koťata, uf to byl fakt porod, ale v poho, zvládly jsme to. Nechala mě tak do rána, spala vedle mě a druhý den slyším, jak říká, že voním jako jaro.

 

Prý celou noc jsem byla nebo už jsme byly jako jaro, prý jako zelen po dešti. Hmm, nevím, jak to myslí, ale já neměla čas vnímat, měla jsem co dělat! Ráno jsme vstali, já nespala, sundali jsme všechno, i malý, připravili jsme bednu, ustlaly ji, já byla utřená vlhkým hadrem kolem dokola všude. Říct vám pravdu, bylo mi velmi dobře poté, jen když mi vzala polštář, na kterém jsem rodila. Mňoukla jsem jednou, co to dělá?

 

A pak jsem taky koukla trochu kolem, viděla jsem, že tam nejsou. Mám je v bedně, jsou to kočiči, mám pocit, že jim hodně rychle rostly zoubky za tak 14 dní, je to možné? Hmmm příště dám fotky, teď se musí osamostatnit. Kdo má rád černou kočku, tak se ozvi, budu ráda, kdyby šly do dobrých rukách. Něco dodám, pořád ji slyším, jak říká, že už by nemohla žít bez černé kočky, prý je to jiné nepopsatelné (no, na to jak píše to se nedivím), co to zas vymyslela?

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?