Kesí, kde jsi?

21. května 2013

Tento příběh už je 2 roky starý, ale chtěla jsem se o něj podělit. Stalo se to v létě. Bylo veliké horko. Odjela jsem s rodiči nakoupit. Po hodině, když jsme přijeli, tak jsem otevřela dveře na zahradu a očekávala jsem, že na mě vyskočí Kesinka a bude mě oblizovat radostí, ale NE!

 

 

Byla pryč a nevěděli jsme, kde je, dveře byly zavřené tak utíct nemohla nikde nebyla. Volala jsem na ní "Kesí"Kesinko" ale nepřišla. Mamku napadlo, že jí někdo mohl vzít. A nebo že se nějak dostala ven a tak vzaly auto a projížděli celou vesnici já zůstala doma, kdyby se náhodou objevila a pořád jsem volala "Kesíí" Ale nic, šla jsem si sednou na lavičku, která byla před dřívím.

 

A ještě jednou zavolala se slzami v očích "Kesí". Najednou se ozvalo kňučení ve dříví, koukla jsem se tak a uviděla jsem jí! Zapadla a nemohla vylézt. A tak jsem opatrně dříví odhrnula a vytáhla ji, začala mě oblizovat radostí a já začala brečet radostí. Zavolala jsem rychle rodičům, že jsem jí našla. Jsem velmi ráda, že jí mám.

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?