Kessí,Kulička,Kiki,Vendy a Bety

9. prosince 2015

Ahojky lidičky,pejsci,kočičky,koníčci,papoušci,křečci,morčátka a prostě všichni.Tak teď neco o mě a mých nejbliších zvířecích kamarádech. Moc času tady netrávím.Jsem tady asi tak pětkrát do měsíce ale když se sem přihlásím tak jsem tady pěkně dlouho.Proto nevím jak to tady chodí.Ale to se tady asi dozvím časem.Tak co kdyby jsem vám teď neco řekla třeba o Kuličce pak Kiky dále o Vedny a Bety.

Povídání: Kulička
Ahoj jsem fenka nemeckého ovčáka.Dále jsem pohodová,přátelsky hravá a tak.
To je o mě asi všechno.

Kiky
Jsem kočička a vážně nevím co bych vám o mě řekla.Tak třeba jsem spíš taková mrtvá a nejsem zrovna dvakrát tak přátelská jako Kulička.The End.

Vendy a Bety
My vás provedeme až do konce.Tak že jsme teda stejně hiperaktivní,blbý,roskošný a prostě jsme úplné k sežrání a takhle se pomalu blížíme ke konci.Samozřejmě vám ještě poviprávíme i o naší hlavní páničce Elišce.Tak že Eliška je teda naše pánička a nemohla se s vámi rozloučit protože prý zítra ve škole píšou ze zemáku.No tak ahoj.Jo ještě nás stihla upozornit aby jsme vám všem poděkovali že jste si přečetli náš članek.Tak my vám ještě jesnou děkujeme za přečtení a loučíme se.Tak teda naposledy ahoj.

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?