Kim

29. července 2011

Tohle není psí, ale morčákový příběh. Kima jsme si přinesli jako malou nebojácnou kuličku. Dvě hodiny se krčil v koutě a pak se osmělil a už se sápal k misce, kde na něho čekali výborné vojtěškové pelety.

 

 

Následující další dny jsem si ho získávala žraním zeleniny z ruky, pak mi na ni i vylezl a nechal se vzít i do náruče a hladit se. Pěkně rostl. Po 6 měsících už byl natolik ochočený, že když jsem si ho vytáhla, tak po chvilce hlazení byl vylepený a někdy i usnul. Poté jsme si pořídili další morčata, a udělali si "morčatárnu'', která má 4 patra a do každého jsou strčené 2 plastové boxy, v kterých bydleli.

 

Tou dobou byly mezi boxy, aby k sobě nepřeskočily, jen vrstvy silných kartonových papírů. Pak místo nich mělo přijít sklo. Kim byl na patře s dalším samcem, s kterým se pral, proto měli okolo ten karton. Jenže jednou se mu stala nehoda. Kim i Pišta, ten druhý, prokousávali karton až do něj udělali velikou díru, kterou přelezli a servali se.

 

Tím si ale "jen'' vytrhali spoustu chlupů, ale Kim se snažil utéct a z toho čtvrtého patra (zhruba 1,8 metru) spadl dolů na tvrdou zem. Byl vyplašený a navíc si zlomil zuby. Letěla jsem s ním na veterinu, kde mu zkrátily druhý hlodák (zub) a vydezinfikovali mu to speciální dezinfikací. Zub mu dorostl a je v pohodě.

Dnes mu je rok a všechny baví tím, že se opře packami o box a položí si hlavu, upoutává tím pozornost, aby ho někdo pohladil.

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?