Klikr

5. března 2010

Budu vám vyprávět o našem výcviku s klikrem a takhle to začalo. Na nejmenovaných stránkách sem mimo jiné obědnala klikr s vidinou psa který bude klikr vnímat jako věc která říká že něco udělal moc dobře a že dostane odměnu jak sem to všude četla.

 

1. část výcviku
Zvolila jsem všude zmiňovanou metodu klik tak pamlsek. Opakovali jsme to několikrát a výsledek??? Pes koukal na klikr a byl přežranej pamlskama.
Výsledek : apsolutní selhání2. část výcviku

Vzala jsem menší pamlsky jako třeba nakájený sýr atd. Klikam, klikam, klikam, klikam, odměňuju, odměňuju, odměňuju ale nic moc. Povely plní rychleji ale nějaká závratná reakce se nekoná.

Výsledek: Pořád mě to baví ale pes klikr vůbec nevnímá
3. část výcviku (stále probíhá)

Pamlsky jsme ustálili a pamlskujeme. Klikr bereme všude sice na to pes nesyší a jámám skoro ubroušené bříško na palci doslovně řečeno uklikané =D.
Nastala malá změna!!! Přestává mě bavit klikat bez výsledku ale snažim se. Včem to sakra je??? Co dělam špatně??? Skusím přenastavyt výšku kliku ale v tom to neni...Výsledek: Prosím pomocte mi. Jak zacházíte s klikrem Vy??? Moc mi to pumůže.
Ahojky Čikitka a paničkou

 

Přidáno: 30 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?