Kočičákův příběh

14. dubna 2016

Příběh Kočičáka je smutný s dobrým koncem. Vracela jsem se večer z procházky se psem a slyšela usedavé mňoukání, šla jsem po hlase a uviděla malou rezatou kuličku, krčící se v křoví. Dalo mi práci než jsem ho dostala ven, byl vystrašený, zřejmě se toulal městem několik dní, byl malinký, podle odhadu mu byly sotva 3 měsíce. Vzala jsem ho domů, ošetřila rány a ostatní nechala na veterináři.

Začal boj o Kočičákův život, protože byl dehydrovaný a hladový, neuměl sám jíst ani pít z misky. To všechno ho naučily moje 2 starší kočičky, jak zamňoukal, hned k němu běžely a tulily se k němu, byl to dojemný pohled. Pátrala jsem o jeho majitelích a jaké bylo moje zjištění, když jsem je našla, byt měli v nepořádku a o ostatním se raději nebudu zmiňovat. Paní říkala, že si kocourka můžu nechat, když jsem mu zachránila život, že ho hledali, ale bezúspěšně. Kočičák rostl jako z vody, na špatnou zkušenost zapomněl a s kočičkami, které ho všechno naučily zůstal kamarád, tulil se k nim a každý večer s nimi spal v pelíšku. Chodily s námi všechny tři na procházky a vždy, když jsem zapískala na psa, přiběhl i Kočičák. Od té doby je pískání pro něj povel, že má jít domů a najde tam plnou misku. Čas utíkal a Kočičák musel na kastraci, jelikož začal v bytě značkovat. Na veterináře byl zvyklý, ale zřejmě tušil, že se bude něco dít, syčel a poprvé jsem ho slyšela vrčet, jako pejska. Po zákroku se rychle zotavil, první týden jsem ho nechávala v karanténě a tím, že byl v bytě, tak potom odmítal chodit ven. Všechno se vrátilo do normálu, dnes je z něj kocour, jak má být, jen to vrčení a syčení jsem ho neodnaučila. Vždy, když přijdeme na veterinu, tak to praktikuje a vysloužil si od veterináře přezdívku tygr. Jedno odpoledne, jsem uslyšela za dveřmi hlasité mňoukání, otevřu a tam stojí Kočičák a tlamičce drží malé koťátko, ale to už je jiný příběh.

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?