Kočiči agresivita (ne vzteklina)

24. srpna 2010

Jednou když u mě byla moje nejlepší kamarádka Hanka jsme šly k potoku. Hrály jsme si u potoka a najednou se tam objevil Flíček.

My jsme si ho šly pohladit a najednou do mě skočil kousla mě do rouky,začaly jsme utíkat a šly jsme domu měla jsem dvě rány na ruce a spousto škrabancu. Mamka mi ránu vydezimfikovala. Z a několik dní jsme s Flíčkem byli u veterináře a ten říkal že Flíčk neprojevuje žadné známky agrese ,rána byla škareda ale časem se zahojila. Teď mám jsen par jizev jako špatné vzpomínky. Na Flíčka to někdy spadne a zase kouše ,ale teď už to jsou jenom vyjímky. Teď vám napíšu a dalšim příběhu kdy mě Flíček pokousal.

Jednou krátce před večeke jsem se vracela domů a šl se mnou i můj kocour Flíček. Šel vedle mne a já si ho vzala do náruče a tak jsme ušli pár metru a Flíček začal mňaučet. Položila jsem Flíčka na zem a šel vedle mě .Udělala jsem sotva par kroku a Flíček do mě skočil a začal kousat. K ousl mě do nohy a já utíkala domu protože jsem byla sotva pár kroků od domu. Doma mi mamka ránu vydezimfikovala. Rána se za pár dní zahojila. PAK JSME ZAŠLI K VETERINAŘI A FLÍČK NEMA VZREKLINU

Za chyby které najdete se omlouvám a přeji příjemné čtení. přeje Lenka Nieslaniková autorka příběho které na vlastní kůži zažila.

 

Přidáno: 10 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?