Kočičí dům

28. listopadu 2010

Kdysi stál u školy opuštěný dům. Byl plný koček. A právě o něm vám budu vyprávět.

 

Tenhle skutečný příběh se odehrával, když jsem chodila na první stupeň základní školy. Hned vedle školní zahrady stál opuštěný dům. Měl rozbitá okna a oprýskanou omítku, na jeho zahradě se válely spousty vraků aut, jízdních kol, odpadků a stromy a keře tam rostly nekontrolovaně a náhodně. A zahrada byla plná koček. Byly jich tam desítky. Často jsme je tam s mamkou chodily krmit zbytky jídla a kočky je s radostí jedly. Žily tam i v zimě a nikdo se o ně nestaral.

 

O tomto domě kolovaly mezi žáky školy vymyšlené zvěsti. Někde jsem se kupříkladu doslechla, že tam žije nějaká zlá žena, která tam kdysi zavraždila nějaké dítě. Já jsem tomu moc nevěřila, ale stejně jsem se bála a nechodila jsem k tomu domu sama.

 

Jak uběhly roky, odešla jsem na gymnázium. Ten dům tam stojí pořád, chodím kolem něj téměř každý den, ale už dlouho jsem tam neviděla jedinou kočku. Nevím, kam mohly zmizet. Tenhle dům pro mě pořád zůstává záhadou.

 

Přidáno: 25 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?