Kočičí kavárna

1. dubna 2017

Máte rádi společné chvilky s kočičími příteli? Nevadí Vám jejich přítomnost u vychutnávání pokrmů a nápojů? Tak právě Vám chceme představit kočičí kavárnu Pelíšek, která je v Brně….

Co je kočičí kavárna?

Kavárna, kterou Vám chceme představit a uvést o ni pár informací, má název Pelíšek a je lokalizována v Brně v ulici třída Kpt. Jaroše. Je poměrně v zapadlé uličce, kde jí zrovna nevidíte na první pohled, ale pro nadšence těchto mazlíků není problém vypátrat její místo. Kavárna je první svého druhu, její funkcí je, že zde můžete umisťovat kočky a následně jiný člověk si jej může adoptovat.

kočka pelšek.jpg

Nabídka kavárny…

Zákazník si pochutná na skvělé domácí limonádě, výběrové kávě či skvělých dezertech, které má kavárna v nabídce. Když člověk usedne, jako by se zastavil čas. Kočičí hračky jsou všude kolem Vás a Vy máte problém odtrhnout oči od micek, které na nich dovádí, k tomu hraje krásná hudba, která tuto atmosféru zvýrazní ještě více. Dalším plusem tohoto podniku je velmi příjemná obsluha, která je pozorná a neustále úsměvavá.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Aktuální počet koček v Pelíšku…

Nyní v kavárně je umístěno pro adopci šest koček, které čekají na lásku, kterou jim dá budoucí páníček, ale i tak nezahálí a láskyplně se mazlí a dovádí s hosty, kteří zavítají do kavárny. Doufáme, že někdo z Vás si micku z této krásné a příjemné kavárny adoptuje a přijme ho jako kamaráda na společné chvilky.

kavarnakocky.jpg

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?