Kočičí lásky

15. září 2012

Už když jsem ten pátek ke konci předminulých prázdnin vzala poprvé do ruky to malé kouzelné, sotva dvoudenní koťátko, věděla jsem, že on je výjimečný. Stejně tak jeho dva sourozenci, se kterými vyrůstal. Jrho bráška byl stejný jako on, bílý, jenom ocásek neměl jako Bigie černý, ale šedý.

 

 

Malá roztomilá koťátka nám rychle přirostla k srdci, stejně tak i jejich kočičí sestřence Zanince, která si s nimi často hrála, jedla s nimi a před den odpočívala. Když kočičí sourozenci Bigie, Jasper a Bibinka začali vác vycházet ven, bylo jich i se Zaninkou všude plno, hráli si na dovře, když jsme přišli do stodoly na místo, kde spávali, vždycky lezli z pelíšku a šli nás přivítat.

 

Vždycky se nějak v pelíšku vyškrábali a lezli po malém balíku slámy ža ke mě, vylezli mi na klín, tam zůstali a nechali se hladit. Docela dlouho se kojili, potom jsme jim začali dávat i pevnou stravu. Pro začátek jsme zkusili, rozdělit jim plátek šunky. To koťátkům moc chutnalo. Dávali jsme jim mléko do chleba, postupně začali jíst i kapsičky, konzervi a celkově maso pro kočky.

 

Byli ještě dost malí, když Bibinka odešla. A to doslova. Najednou zmizela. hledali jsme ji dlouho a všude, ale ona nikde nebyla. Doteď nevíme, co se s ní stalo. Za krátnou dobu poté ale odešli i Zaninka a Japoer, docela rychle posobě, bylo to moc smutné. souhra nešťastných náhod a všichni byli pryč.

 

Zůstal nám už jenom Bigie. Od babičky jsme mu přivezli Ignácka jako kočíčího kamráda. Po pár dnech se kočičí kluci skutečně skamarádili a stali se z nich parťáci. Žili spolu skoro dva roky jako kamarádi, občas se spolu z legrace poprali, honili se po zahradě nebo blbli s náma.

 

Bigoušek byl nejůžasnější kocourek, kterého jsem kdy měla. máma si jednou myslela, jestli nemá něco s nožičkama, divně se kácel k zemi, ale po chvíli zjistila, že to se jenom převaluje po zemi a chce se mazlit. Vždycky se stavil na zem, převaloval se, my jsme do hladily a drbaly na hlavičce a pod krčkem a od byl v sedmém nebi. Vyrostl a oslavil svoje první narozeniny.

 

Zjistili jsme, že má moc rád kočičí tyčinky a tak jsme je jemu i ostatním kočkám docela často kupovaly. Taky měly kočky spoustu jiných pamlsků téměř pořád. Když byly Bigouškovi tři měsíce, byl trochu nemocný, ale snadno se z toho dostal. Jinak byl v pořádku. Dříve jsem nejvíce milovala Orinku, potom ale přišel Bigoušek.

 

Orinka byl tou dobou už v kočičím nebíčku a tak si Bigoušek rychle získal srdce paničky. Byl o trochu víc než ti ostatní, měl v sobě něco, pro co mě všichni obdivovaly. Když nějaká návštěva řekla: "Jé, ten je krásnej!" Byl to většinou Bigísek. Nedávno byl ale hodně nemocný a bohužel jsme ho museli nechat uspat.

 

Je to smutná představa, že už není, že už není ani jedno z těch koťátek, Jaspíček, Bibinka, Zaninka, Igi... Ignácek odešel jenom krátce před Bigouškem. Jsou teď v nebíčku spolu a určitě se tam mají dobře. Bigoušku, ty jsi byl a vždycky budeš můj nejmilovanější kocourek, jsi unikát, nenahraditelný.

 

 

 

 

Přidáno: 74 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?