Kočičí pozdrav z prázdnin

14. srpna 2013

Doufám, že jste si letošní prázdniny užili stejně jako já. Mou každoroční letní pohodu provázelo spoustu nových zážitků, ať už příjemných nebo špatných. Nejvíce asi budu vzpomínat na týden na vesnici. Páníčci mě tam nechali proto, že odjeli na dovolenou.

 

 

Původně jsem měla zůstat v dílně, kde mi připravili pelíšek, jídlo, pití i záchod. Ale já jsem se v průběhu týdne rozhodla jinak. Nejprve jsem vylezla "větracím otvorem", kudy se ke mně také protáhl ten otravný zrzavý Kožich. Porozhlédla jsem se po dvoře a vlezla jsem do kurníku. Tam mě spatřila babička a naneštěstí také ten zlý pes! Schovala jsem se pod traktor, následně mě babička odnesla zpátky do dílny.

 

Na podruhé už jsem to udělala jinak. Proklouzla jsem pootevřenými dveřmi, když se mě chystali jít nakrmit. Zalezla jsem si na půdu, do sena, ale už jsem byla nějaká umazaná. Už jsem přestala doufat, že mě tu jen zapomněli, prostě se mě chtěli jen zbavit. Ležela jsem tam nejmíň celý den, i přes noc. Byla tam spousta místa a prolézaček, tak jsem to tam všechno řádně prozkoumala.

 

Tak si tam ležím a najednou slyším toho otravného zrzka, jak na mě volá: "Halo....haaaalooooo..., nenechali tě tu, už jsou tady tak vylez!" Vymňaukla jsem a rychle jsem vylezla z úkrytu. Zrzek vzal nohy na ramena hned jak mě uviděl, asi věděl proč. Konečně, tak přecejenom mě tu nenechali nadobro! Vzali mě do náruče, ale pod schody štěkal pes a já se ho bála, takže jsem prchla. Lákali mě k sobě, tak jsem přišla, ale v jejich náruči jsem zůstat nehodlala, pořád se tam motalo to psisko. Hodili mě do auta, zaklaply dveře a zůstali tam se mnou.

 

Skočila jsem jim do klína štěstím, vrněla jsem a nechala se drbat. Jakmile se ale otevřely dveře, měla jsem chuť vyběhnout ven na dvůr. To mi nedovolili a brzy jsme odjeli domů. Za ten týden co jsem s nimi nebyla jsem si to musela vynahradit. Každý den jsem se po nich válela, každou noc jim skákala po břiše a vrněla u jejich nohou, ráno jsem je budila, aby mě hladili a nedala jsem jim chvilku pokoje, musela jsem vynahradit všechnu lásku, kterou jsem jim přes týden na vesnici nemohla oplácet a tak to bylo správné.

 

Tím ale můj příběh nekončí, protože prázdniny ještě nejsou pryč a určitě se ještě přihodí něco zajímavého, o čem vám budu vyprávět. Prozatím pac a čumáček

 

 

Přidáno: 58 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?