Kočičí prázdninový horoskop na červenec

1. července 2013

Pokud máte doma kočičku ve znamení Kozoroha, nejspíš budete překvapeni, jak se stále mazlí jen s jedním člověkem. Prostě to tak cítí a rozhodla se, že to bude její velký kamarád. Zkuste to tedy respektovat a hlavně opětovat. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc červenec 2013.

Kočičí horoskop beran

Kočky v beranu (21. 3. – 20. 4.)

V sekci „kočičí hry a výchova“ najdete spoustu způsobů, jak zabavit vaši kočku. Jak jí porozumět. Budete tyto znalosti potřebovat, zvláště, je li narozena ve znamení Berana. Chvíli totiž neposedí. Sem tam sice asi trochu zalenoší a zaspí, ovšem moc často to rozhodně nebude.

 

Kočičí horoskop býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Pokud se nechcete nudit, zkuste si pořídit asijskou žíhanou kočku nebo prostě zrozence ve znamení Býka. Čeká vás velmi zajímavý měsíc, plný her, vymýšlení zajímavých a kouzelných kousků, které budou občas nutit k zamyšlení. Vezměte si k ruce fotoaparáty a kamery, budou se hodit.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Když je kočka v blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Máte li doma kočičku ve znamení Blížence, zkuste si nyní udělat více času. Rozhodně bude vaši přítomnost dost vyžadovat. Nebo udělejte dobrý skutek a pořiďte jí kamaráda. Určitě by ale neměla být sama moc často. Mohlo by se stát, že se strádání v tomto směru nemuselo vyplatit.

 

Horoskop pro kočky rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud hledáte blízkého kamaráda, kterému se chcete občas vypovídat a svěřit mu tajemství, pořiďte si buď plemeno barmská kočka, nebo prostě zrozence ve znamení Raka. Pokud ho máte už doma, buďte si jistí, že věrnějšího přítele aby pohledal. Vyslechne a pochopí naprosto všechno.

 

Kočičí horoskop lev

Kočky ve lvu (23. 7. – 22. 8.)

Stejně jako plemeno havana brown, bude i váš kočičí Lev naladěn na rošťárny všeho druhu. Jen ve velmi teplých dnech moc energie mít nebude, ale jinak se připravte, že si společně zařádíte tak, jako nikdy. Zkuste třeba hru na schovávanou, kočky ji milují obecně a ta vaše nyní tím spíš.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Zkuste nahlédnout na náš portál do sekce „péče a zdraví koček.“ Máte li doma kočičku ve znamení Panny, budete to potřebovat. Zaměřte se ale hlavně na oblast tlamičky. Sledujte zoubky a dásně. Pokud cokoliv nebude standardní, měli byste neprodleně vyhledat veterinární ošetření.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Kočičí váhy (23. 9. – 23. 10.)

Kočičky ve znamení Vah budou tak trochu náladové, ale jinak celkem v pohodě. V každém případě se jí pokuste vyjít trochu vstříc, pokud zjistíte, že není ve své kůži. Možná na sebe bude chtít jen trochu upozornit, nebo se prostě jen nudí. V každém případě neodmítejte nic striktně.

 

Kočičí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři jsou pověstní tím, že pokud se cítí ohroženi, okamžitě mrsknou svým jedovým ocasem. Pokud máte doma kočičku v tomto znamení, pozor na to, v jakém bude zrovna rozpoložení. Pokud totiž nebude mít náladu, mohlo by se stát, že její drápky nebo zoubky otisknou tam, kam nemají.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Orientální kočka je charakteristická svou energickou povahou. Stejně na tom budou i vaši zrozenci ve Střelci. Nejspíš jim nic neunikne a zvědavost bude převládat prakticky nad vším. To sice může obnášet zábavu, ale také úrazy. Proto pozor, s čím a kde si budou hrát, nebudou úplně soustředění.

 

Horoskop kozoroh

Když je kočka i kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Velmi citovou vazbu ke svým lidem si dokáže navázat thajská kočka. Svého člověka prostě miluje a to nade vše. Pokud máte doma Kozoroha, připravte se na to, že jeden z členů rodiny bude velmi upřednostňován před ostatními, ale nic není zadarmo. Bude chtít, aby jí její důvěru vracel.

 

Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Na kočičí Vodnáře pozor. Jejich inteligence je na velmi vysoké úrovni a rozhodně to nenechají jen tak. Budou vymýšlet spoustu věcí a některé by se dvounožcům moc hodit nemusely. Proto bude lepší mít to pod kontrolou a trochu se snažit je vést. Prostě je zkuste něco zajímavého a užitečného naučit.

 

Horoskop ryby

Kočičí ryby (21. 2. – 20. 3.)

Srst a kůže jsou u koček často opomíjeny, protože jak známo, dokážou se o čistotu kožíšku postarat samy. Ale pozor, pokud máte doma kočičku ve znamení Ryb, hlídejte právě toto. Bude to její citlivé místo a rozhodně byste neměli nic podceňovat. Zkuste i nějakou koupel, přežije to.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?