Kočičí prázdninový horoskop na srpen

1. srpna 2013

Máte li doma kočičku ve znamení Býka, připravte se na to, že vše, co nyní řeknete, bude později použito proti vám. Proto pozor na slova i činy. Spočítá vám to při první příležitosti. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc srpen 2013.

Kočičí horoskop beran

Kočky v beranu (21. 3. – 20. 4.)

Pokud něco víte o kočkách, zcela jistě znáte povahu plemene americká kadeřavá, která je velmi kontaktní a chytrá. Přemýšlíte li o kotěti, volba by měla být jasná, protože právě taková vám bude dělat radost. Ale zcela postačí, bude li to Beran. Pak je povaha nějakou dobu také daná.

 

Kočičí horoskop býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Na kočičky v Býku opatrně, budou trochu náladové. Navíc mají skvělou paměť a vše si budou i dlouho vybavovat. Proto pozor na to, jak budete na jejich nálady reagovat. Není nic, co by tuto skutečnost změnilo. Zkuste se obrnit trpělivostí, nebo to prostě vůbec neřešte, bude to tak lepší.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Když je kočka blíženec (21. 5. – 21. 6.)

Stejně jako britská modrá kočka, tak i vaši Blíženci budou sice klidní, možná někdy až moc, ale mazlení moc vyhledávat nebudou. Zkuste to respektovat. Dopřejte jim jejich klid, který budou vyžadovat a který si budou i chtít obhájit. Na druhou stranu si užijete naprostého klidu a pohody.

 

Horoskop pro kočky rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Kočičí Ráčkové mají v těchto dnech skvělou náladu. A to i přesto, že počasí bude parné a velmi náročné. Oni mají prostě jasno, nechtějí si svoje dobré nastavení nechat vzít. Využijte toho, budete mít i přes náročnější dny skvělého kamaráda, který vás povzbudí, kdykoli to budete potřebovat.

 

Kočičí horoskop lev

Kočky ve lvu (23. 7. – 22. 8.)

„Výživa a krmení koček“ je sekce na našem portálu, která by vás měla zajímat a eventuelně nasměrovat v případě, že nebude něco v pořádku. Pokud totiž máte doma kočky ve znamení Lva, bude nutné hlídat zdravotní stav na všech úrovních. Jejich imunitní systém je sice oslabený, ale ne nutně v ohrožení.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Všech takzvaných pět P má například exotická kočka. Tak stejně skvěle bude nastavena vaše kočičí Panna. Vezměte fotoaparáty, kamery a pokuste se zvěčnit tuto skutečnost. Jednou to bude skvělý mazlíček, který si rád zavrní na klíně, jindy zase hravé kotě bez ohledu na věk a zdraví.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Kočičí váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud plánujete nového domácího mazlíčka a doma již kočičku máte, skvěle ho přijme například japonský bobtail nebo právě ta, která je narozena ve znamení Vah. Bude naladěna velmi dobře na vše, co je nové a to včetně rodinných příslušníků. Není proto lepší období na seznamování.

 

Kočičí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máte li doma plemeno nebelung nebo kočičku ve znamení Štíra, zapomeňte na to, že je budete nechávat doma dlouho samotné. Pokud jim něco bude opravdu vadit, bude to právě nedostatek kontaktu s lidmi. Zkuste se jim tedy věnovat co nejvíce, bude to nutné. A to i pro jejich zdárný vývoj.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Kočičí Střelci jsou tak trochu nejistí ve všem. Nemají dost jasno v tom, co by chtěli dělat, zda si užít dvounožců nebo klidu. Takové chování může vzbudit obavy o jejich zdraví, a pokud se vám cokoliv zdát nebude, veterinární vyšetření by mělo být samozřejmostí. Stejně se ale možná dozvíte jen to, že se nudí.

 

Horoskop kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Na kočičky ve znamení Kozoroha pozor. Mají za ušima a chytrost bude na bodu varu. Čili, jejich kousky budou sice občas k smíchu, ale na druhou stranu mohou být i naměřené vůči vám. Nemyslí to špatně, jen se chtějí bavit a ví prostě zcela přesně, co vás vytočí a je rozesměje.

 

Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Výborný lovec je například permská kočka. Ale i Vodnářům to půjde skvěle. Připravte se tedy na spoustu zajímavých dárečků, pokud vaše kočka může ven. Ale ani ty domovní nebudou pozadu. Sem tam se doma objeví nějaký hmyz, který jim neunikne. Pokud vám ho rovnou nedarují, pochutnají si.

 

Horoskop ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

U kočičích Ryb nic mimořádného nečekejte. Rozhodně se ale můžete pustit například do koupelí, které nutně potřebují. Nebude to totiž až tak hrozné. Naopak, budou si to ve většině případů dokonce i užívat. Antiparazitální šampony budou tedy docela v kurzu, ale i koupele jen tak.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?