Kočičí příběh - Orinka a spol.

1. března 2012

Mňau! Tak jsem se rozhodla napsat další příběh o sobě a mých koťátkách. Minule jste si mohli přečíst příběh o tom, jak jsem se dostala ke svým paničkám. Teď vám povím o mých prvních koťátkách.

 

 

Tentokrát ale nebudu příběh vyprávět ani já, ani paničky, prostě nějaký vypravěč. Vaše MICKA

 

Kočička Micka čekala koťátka. Její páníčci jí připravili v bedny pělíšek, který umístili, vedle domu. Do něj si Micka jednou večer lehla a porodila koťátka. Ráno šly paničky do školy a všimly si, že v pelíšku už neleží jenom micka, ale i pět černobílých koťátek.

 

Když odpoledne přišly ze školy, pořádně si koťátka prohlédly. Dvě černobílá koťátka měla za zátylkem rezavá a černé proužky, jedno mělo růžovočerný čumáček a vedle něho černou tečku a dvě poslední nic zvláštního na sobě neměla.

 

Po několika dnech ale tři koťátka zmizela z Micčina pelíšku a zůstala jenom dvě - jedno z obyčejných černobílých a to, které mělo tečku u čumáčku. Koťátko s tečkou dostalo jméno Černobílek a druhé paničky pojmenovaly Martin.

 

Čas plynul, koťátka rostla a Micka se o ně starala. Koťátka nejdříve jenom spinkala přitulená vedle sebe, ale když se rozkoukala, hned čile začala objevovat svět. Brzy už lezla z pelíšku a zkoumala jeho blízké okolí i paničky.

 

Jednou se Černobílek vrátil z průzkumné výpravy a hned říkal bráškovi Martínkovi: "Našel jsem na chodníku takovou divnou hnědou polovinu roury a tak jsem si do ní zalezl. Za chvíli jsem uslyšel kroky a volání paniček. Myslím, že volaly moje jméno! Potom jedna z nich nakoukla pod můj úkryt a mě vyndala ven. Potom mi něco říkala a chovala si mě na klíně."

 

"Tak už tam nelez," poradila mu maminka Micka, "paničky o tebe měly strach!" Od té doby už Černobílek pod okap nezalezl. Znovu uplynul nějaký čas a koťátka už byla větší. Jejich paničkám se ale začalo zdát, že jde spíše o kočičky než o kocourky.

 

Martinovi proto začaly říkat Martina a Černobílka přejmenovaly na Orinku. Nějaký čas žily v tom omylu, než za nějakou dobu zjistily, že se opravdu jedná o kocourky. Kočičímu mladíkovi Orinkovi už jméno zůstalo, Martině začaly paničky opět říkat Martin.

 

Z Martina vyrost spíše tulák, zatímco Orinka se stal věrný přítel svojí paničky. Micka se už o koťata dávno nestarala, kocourci už byli samostatní. Orinka zůstal své paničce věrný až do doby, co záhadně zmizel. Martin dosud žije, ale stále se často toulá. Mňau - a to je celý příběh dvou koťat Micinky.

 

 

 

Přidáno: 60 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?