Kočičí šplhání

27. listopadu 2017

Tak já domácí kočka Čírinka semtamflíčková jsem si včera v noci něco zase vymýšlela.

Tak já domácí kočka Čírinka semtamflíčková jsem si včera v noci něco zase vymýšlela. Pánici už byli v postýlce ale četli si a najednou slyší bouch, něco někde spadlo. Tak se jdou kouknout ,hledají a hledají a až v kuchyňce vidí že je na zemi sklenice s kávou. Neotevřela se a ani se nerozbila ale jak se tam dostala?? 

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Tak se koukají dál a vidí že nahoře na kredenci za skleničkami s kávou, kakaem a krabičkami s čajem že si lebedí jejich milovaná kočička Čírinka. Tak si panička vzala židli sundala pár skleniček aby mohla tu jejich krásnou kočenku z vrchu skříně sundat.Ona si tam parádně a spokojeně lebedila a dolů se jí ani trošku nechtělo.Tak ji sundala pohladila a uložila do pelíšku a šla pokračovat ve čtení. Ale milá kočenka měla jiný zájem, prostě musela zase nahoru na kredenc a zase se ozvalo bouch:-D Tak panička opakovala své lezecké umění a sundávání kočky ten večer ještě dvakrát. Tak jsme zvědaví na dnešní noc........

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?