Kočičí vánoce 2011

24. prosince 2011

S našimi kočičkami jsme letos oslavili další Vánoce. Koupili jsme jim dárečky a připravili vánoční oslavu.

 

 

Hned ráno jsme si je vzaly dovnitř a donesly jsme dárečky, které jsme jim chtěly věnovat. Koupily jsme asi osm kapsiček, které jsme daly dohromady celé kočičí partě. Bigoušek měl zvlášť několik dárečků.

 

Všechny kočičky kromě Martina a Micky byly poblíž domu a tak jsme mohli oslavovat. V průběhu oslavy se kočičky sekly i lízaly, byly hodné i zlobily. My jsme je fotily a daly jsme jim dárečky. Vím, že kočkám je to jedno, ony nevědí, že to dostaly k Vánocům, ale kdyby o tom věděly, určitě by se radovaly.

 

Dokonce jsme na stolek daly ozdobenou tůjku, kterou máme doma v květináči. tím jsme ještě posílily vánončí atmosféru kolem. Přes den jsme byly doma nebo pryč, ale večer jsme začaly vařit večeři a chystat jídlo i kočičkám. Původně jsme plánovaly jednu z těch darovaných kapsiček, ale nakonec jsem kočkám dala do misky granule a donesla jim mléko, ve kterém bylo předtím namočené maso.

 

Po smažení zbylo ještě trochu vejce, mouky a strouhanky a tak jsme to všechno smíchali a po kouskách usmažily kočičkám. Dáme jim to zítra dopoledne (25.12.2011) jako vánončí svačinku. Štědrý den jsme si pěkně s našimi kočičkami užily a už se těšíme na další Vánoce ztrávené společně.

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?