Kočičí žárlivost

2. prosince 2011

Kocourka Beryla jsem měla 16 let. Miloval návštěvy, bral je jako poctu pro sebe. Zvlášť miloval všechny moje nápadníky. Přesně odhadl, že si k nim může dovolit cokoliv, nechají si od něho všechno líbit, jen aby se aby se paničce zalíbili.

 

 

Takže jim skákal na záda (to zvlášť miloval, ale celkem se všemi mými kamarádkami, kamarády, vycházel, dokonce velice miloval jednu moji lásku (mužského). Pak jsem se znovu zamilovala. Nevím, co Berylovi na něm tak strašně vadilo, snad to, že ho ignoroval, nesnažil se mu zalíbit.

 

Takže první noc, kdy u mě P. přespal, mu nablil do bot. Bylo to v létě, takže P. do nich naboso vlítl. P. sice na Beryla řval, že ho zastřelí, ale rozdýchal to, boty se vymyly, a P. si dovolil přijít znovu. Tak se mu Berylek do bot vyčural. Tak to už bylo horší. Ale ještě se to zvládlo. Boty se museli vyhodit.

 

Tak jsme se naučili všechny věci P. ukládat do skříní. Tak nám Beryl aspoň "osladil" každou chvilku, když jsme byli spolu. Když jsme ho někam zavřeli, vydával takové zvuky, že jsem čekala, kdy přijede policie s ochránci zvířat. Když jsme ho nezavřeli, lezl po nás tak, že i dát si pusu byl problém.

 

Vrchol byl, když se u mě P. na chvíli zastavil, a přehodil si přes křeslo hodně drahou koženou bundu. Netušili jsme, kdy to Beryl stihl, ale tu bundu mu, promiňte, že použiji toto slovo, doslova prochcal. Dodnes nechápu, že tohle oba přežili, čekala jsem, že P. raní mrtvice těsně potom, co uškrtil Beryla.

 

 

 

Přidáno: 38 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?