Kočka vrytá pod kůži

28. března 2016

Tetování je zvyk starý jako lidstvo samo, ačkoliv dříve jeho původní význam tkvěl v obřadnosti a hierarchické hodnosti. Dnes je vnímáno spíše jako módní doplněk, který někteří chápou víceméně plošně jako druhé oblečení na kůži. Inu proti gustu žádný dešputát. A pokud máte dost odvahy, není lepší způsob jak vyjádřit svou lásku ke kočkám!

"Jehla" v kůži a kočka na ruce

Odborně řečeno jde o mikro-pigmentovou implantaci. Jehla, tetovací pistole, vpraví těsně do podkoží (až do 5mm hloubky) inkoust a další barviva a vznikne tak obraz mnohdy uměleckých rozměrů. Když se najde dobrý tatér, jde vskutku o veledílo! Hlavně je třeba obrátit se na nějakého spolehlivého tatéra, abyste omezili riziko přenosu nemocí, či neodborně provedené práce.

 

Tetování kočky

 

Když máte dost odvahy se nechat tetovat

Tetování kočičími obrazci se stává stále populárnějším! Jak říká zkušený tatér René Heichl z tetovacího salónu Tatoo mamoo, jednoznačně se nedá říct, zda v poptávce vedou muži či ženy. „Většinou chtějí zákazníci vytetovat kočku na paži, ale výjimkou není ani stehno nebo oblast bikin. Ačkoliv o motiv kočky je velký zájem především u žen, víc asi vedou kočkovité šelmy. Tygři – typicky mužská parketa - nebo lvi. Především lidi narození ve znamení lva si s oblibou dají vytetovat hlavu lva. Cena takového kousku pak začíná na 1500 Kč a může se podle velikosti a náročnosti vyšplhat až k deseti tisícům. Je však pravda, že zájem právě o kočkovité šelmy stále vzrůstá!“

 

Tetování kočky

 

10 minut a kočka je na světě

Bolest tetování je snesitelná a jen málokdo omdlí, pokud si pro „kérku“ nezvolíte právě nějaké vysoce citlivé místo na kůži. Při menších, jednodušších obrazcích je dílo hotovo za 10 minut, pokud jsou vaše nároky větší, může umělecké dílo zabrat třeba i deset hodin. Když je vše hotovo, následuje výčet doporučení, jak dlouho nechodit na solárko a jak o nové tetování pečovat a je hotovo! Stačí málo a můžete svou lásku ke kočkám vyznat navěky a nevratným způsobem! Pokud ve vás hlodá pokušení zvěčnit na svém těle svého kočičího miláčka, mrkněte třeba na www.ostravatatoo.cz. Zde se o vás mistrovsky postarají, splní, co vám na očích uvidí, zvěční i vaše představy a fotky. A když už nic, nachytáte aspoň pořádnou dávku inspirace! Je to vyzkoušeno!

 

Tetování kočky

 

Tetování kočky

 

Tetování kočky

 

Tetování kočky

 

Tetování kočky

 

Tetování kočky

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?