Kočky a psi bez domova

12. října 2015

V České republice žijí necelé dva miliony koček a přes dva miliony psů. Kočku nebo psa vlastní více než polovina domácností. Dalších 8 000 opuštěných zvířat žije v útulcích – téměř o 30 % více než před 5 lety.

Plníme misky opuštěným kočkám a psům

Za 6 let trvání charitativní kampaně »Pomozte naplnit misky v útulcích« zaměřené na pomoc opuštěným kočkám a psům bylo darováno útulkům v ČR přes 240 tun suchého krmiva. Díky kampani se podařilo naplnit celkem 822 049 kočičích misek suchým krmivem Whiskas a 824 088 psích misek suchým krmivem Pedigree, které pokryly kompletní půlroční stravovací potřeby 3 528 koček a 4 955 psů ve 143 vybraných útulcích v ČR. Na tomto úspěchu se podílel každý, kdo se zapojil do kampaně, a to nejen majitelé čtyřnohých mazlíčků. A každý, kdo má rád zvířata, může těm bez domova pomoci i letos.

 

Útulky se bez pomoci neobejdou

„Kampaň »Pomozte naplnit misky v útulcích« je naprosto unikátní a bezkonkurenčně nejdéle trvající charitativní aktivita na území ČR, jejímž cílem je zlepšit situaci koček a psů v útulcích. Pro útulky představuje zásadní podporu a zároveň konkrétní pomoc ve formě darovaného krmiva Whiskas a Pedigree,“ říká Eva Marlene Hodek, ředitelka Nadace na ochranu zvířat, a dodává: „finanční prostředky ušetřené za nákup krmiva mohou útulky použít na zkvalitnění veterinární péče o zvířata, kastrační programy, materiální vybavení, nákup chovatelských potřeb, výstavbu nových kotců, depozitů nebo výběhů pro zvířata.“

 

Darovat krmivo může každý

Pomoci může každý, kdo do 1. 11. 2015 zakoupí jakékoli krmivo značek Whiskas nebo Pedigree. Z 1 tuny prodaného krmiva půjde do útulků 255 kočičích nebo 65 psích misek (1 miska odpovídá denní krmné dávce doporučené pro dospělou zdravou kočku nebo psa). Získané krmivo bude přerozděleno vybraným útulkům podle jejich kapacity a počtu umístěných zvířat. Zapojit se do kampaně můžete i bez nákupu krmiva, zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS OCHRANAZVIRAT na číslo 87 777. Více informací o kampani najdete na www.naplntemisky.cz.

 

Kočka - Naplňte misky

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?