Kočky a zakázaná komnata

15. prosince 2011

Vždy každému říkám, že kočky mohou mít pouze silné osobnosti, které nelpí moc na pořádku ani na majetku. Ale co je moc, to je moc.

 

 

Mám jednu místnost, kde mám skříně a spoustu kytek. V pátek po návratu domů jsem se zhroutila. Sam zámečník - otevřel dveře do této místnosti. To, co tam provedli.... vytahali prádlo ze skříní, do toho vysypali kytky s mokrou hlínou, rozbili květináče. Obraz zkázy.

 

Než jsem to jakžtakž uklidila, byla jsem schopná jedině toho, že jsem si musela lehnout. Druhý den jsem koupila novou kliku a namontovala ji obráceně. Stejně trnu, kdy na tento systém Sam přijde a povede se mu otevřít. On je na otvírání čehokoli od mala expert.

 

Sotva jsem se trochu vzpamatovala, v pondělí moji miláčci měli lítací záchvat, nějak spadli ze šplhadla a tak šikovně, že rozbili hrnek se zbytkem kafe a ta se vylila do notebooku. Okamžité utírání utěrkou mělo jen ten výsledek, že se mi povedlo urvat pár písmen.

 

Ani přes fenování počítač nefunguje. Kolik bude stát oprava ještě nevím. Mám půjčený malinkatý notebook. Aspoň to, že se z toho mohu vypsat. Ale ať mi provádějí cokoliv, když je potom vidím kolem sebe, s těmi jejich rozkošnými čumáčky a měkkými kožíšky, čert vem počítač, natož hlínu v prádle.

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?