Kočky cítí

31. října 2010

Už než jsem přišla k mé páničce tak babička protestovala " kočku ? Ani náhodou, maximálně psa" (babička s námi bydlí). Ale moje pánička si nedala říct a pořídila si mě.

 

Já jsem jsem byla od malička tak trochu lump, no a proto babičku a všechny občas zlobím, například tím, že když někdo nechá někde jídlo, tak at je to cokoliv tak to sežeru, nebo rozkoušu a rozdrápu židle,záclony,lejstra, lezu všude kam nemám , babičce občas vyluju nebo vypiju pití.

 

Babička mne nemá ráda, a já to cítím i když ji v podstatě nerozumím když to říká nebo si na mne stěžuje mé páničce, a proto jí zlobím nejvíc. Mne to tolik nevadí že mne babička tolik nenávidí protože pánička se mne většinou zastane a moc mne má ráda a já jí taky. Píšu tenhle článek aby si lidi uvědomili že kočky vždy z lidí vycítí jestli je mají rády nebo je naopak nenávidí,nebo třeba dokonce se jich bojí i když to třeba nedávají tolik najevo.

 

SISINKA Mnauw.

 

Přidáno: 18 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?