Kočky naší rodiny 1 - Jak Taťka ke kočkám přišel

10. listopadu 2015

Tatínek si pořídil kocourka Mumíka, teda, mysleli jsme, že je to kocourek, jenže veterinář nám sdělil, že tříbarevného kocourka ještě nikdy neviděl. Tak místo kocourka Mumíka jsme měli kočičku Myšku. Myška byla původem vesnicá kočička, byt jí tak úplně nevyhovoval. V jednu nehlídanou chvilku, když jí bylo 5 měsíců, nám vyskočila z balkónu.

Bylo to z druhého patra a my jsme nečekali, že z takové výšky skočí, takže jsme ji moc nehlídali, ale venku jsme ji bohužel také nenašli a neobjevila se ani následujících pár dní.
Taťka se rozhodl, že si pořídí nového kocourka, tentokrát bytového - modrého britáčka Bastyena. Jenže já a moje sestřička jsme se Myšky jen tak vzdát nechtěly, a tak jsme v okolí paneláku vyvěsily letáky, jetli se náhodou nenajde.
A měly jsme štěstí, kočička se totiž dobývala domů a vzali si ji k sobě hodní lidé, kteří se o ni starali, dokud nám ji nevrátili. Jenže, kočky divte se, ač bylo Myšce jen 5 měsíců, nevrátila se sama, ale čekala koťátka!
A tak jsme najednou místo 1 kočičky měli kočky 4 (Myšku, Bastyena a 2 koťátka). Koťátka jsme dali jiným hodným lidem, kteří se o ně s láskou postarají, a sami jsme se přestěhovali z bytu do doměčku, takže Myška už neměla tendence utíkat a jí i Bastyenovi se tam moc líbilo. Oni dva ale nebyli taťkovi poslední kočky, jenže to už je jiný příběh ;)

 

Uděleno: 65 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?