Kočky, poplach!!!

28. srpna 2012

Spusťte sirény včasného varování kočkbyvatel!!! Hrůza a nebezpečí číhá za dveřmi, co za dveřmi, ale už i u nás doma! Ještě teď se třesu, no považte, ležíme si s kocourem hezky s paničkou na sofá v obyváku, zatímco ona pozoruje to placatého barevné s obrázky, když tu najedou, ó hrůzo, v našem vlastním obydlí, v naší bezpečné zóně se ozvou příšerné zvuky!!!

 

 

Aúúúúúúúú, Haúúúúú... Jako první jsem samozřejmě vyrazila střemhlav zmlátit kocoura, protože podle mého, za všechno (od porodních bolestí počínaje a globálním oteplováním konče) může on. Jenže on byl vyděšený stejně jako já, zorničky roztažené do maxima, aby zachytily sebemenší pohyb.

 

Nevadí, že jsme ty zvuky nikdy předtím neslyšeli! Matka příroda nás dobře vybavila a mí divocí předkové mi předali do hloubi mozkových závitů důležitou informaci!!! Je to přece vytí hladových vlků!!! Historie se opakuje, středověk je zpátky, všichni do krytu! Nikde již není bezpečno. Vystřelili jsme z pelíšků a ostražitě se rozhlíželi všemi směry.

 

Co je na tom všem nejhorší, je, že panička, se začala smát – ubohý lidský primitivní živočišný druh, nevybavený instinkty, vůbec neví, co za zkázu se blíží. Takový vlk, sežere klidně i člověka. Dokonce i placka s obrázky má víc rozumu a schovala se, celá ztichla a zčernala. Najednou vytí ustalo. Možná je zahnal náš pes, aspoň k něčemu je dobrý, oproti vrážení do nás a očuchávání našich zadků.

 

Ale ostražití jsme stále, nikdy nevíš, kdy dostane vlk znovu hlad a začne se shánět po kořisti. Placka už se taky osmělila a vesele vyhrává a barevně mrká. Jenže ten program pro kočky co jsem sledovala v Mimoni, když tam panička pracovala na veterinární klinice, už placka nepouští a málokdy se tam mihne něco zajímavého.

 

Ale my jsme rádi s páníčky, a když už musí na tu placku věčně civět, tak u ní ležíme taky a vychutnáváme si jejich přítomnost. Jenom ve mně stále hlodá vnitřní ostražitost a uši a oči mám na šťopkách, kdyby se zase ozvalo hladové vytí vlků.

 

Pod čarou přidávám ještě historku jasně dokazující, že za vše může kocour. Seděla jsem s paničkou v pokoji na posteli, na škrabadle ležel kocour. O dvě místnosti dál zapištělo moje kotě. Kocour okamžitě dostal pár facek, aby si jasně zapamatoval, že našim dětem nemá ubližovat.

 

 

 

Přidáno: 58 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?