Kocourek Timmy na balkóně

25. července 2011

Byl jarní den a já jsem byla na balkóně a četla sem si knížku. Můj kocourek Timmy je na balkóně hrozně rád, tak neodolal a šel za mnou. Ze začátku furt koukal škvírou dolů, a pak to šel prozkoumat na druhý konec.

 

 

Zapomněla jsem, že mezi námi a našimi sousedy je taková velká škvíra a Timmy by se jí klidně mohl protáhnout do vedlejšího balkónu k sousedům. Já jsem k němu byla otočená zády, takže jsem ho nemohla vidět.

 

On se tam teda protáhl a já už sem tu knížku dočetla, tak sem se chystala zavřít balkónové dveře a myslela jsem si, že Timmy už šel dovnitř. Asi po 10 minutách jsem ho začala hledat. Až nakonec jsem otevřela dveře od balkónu a volala na něho.

 

A nic. Pak jsem se koukla tou škvírou, kterou on šel a uviděla jsem ho na konci sousedového balkónu, jak se Timmy snaží protáhnout se k dalším sousedům. Volala jsem ho a on jenom na mě koukal. Pak vylezl soused a ptal se mě, proč tu tak hulákám.

 

Já jsem mu to všechno vysvětlila. On pak šel k Timikovi, ale Timmy se ho lekl a utíkal jako o život zase k nám. Pak jsem poděkovala sousedovi a šla domů. Timmy tam pak už nikdy nešel. Ale pro jistotu jsme tu díru zabarikádovali.

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?