Kolik stojí štěně

8. září 2015

Téměř každý, kdo si plánuje pořídit štěně by si měl spočítat, zda-li na to bude mít peníze. Zjistíte si u veterináře pravidelná očkování (průměrně kolem 500,-), nakoupíte krmivo dle vašich finančních možností a velikosti psa a nakonec nakoupíte spousty hraček, pelíšek, mističky apod.. Tím to ale nekončí. Pokud si myslíte,že když toto spočítáte výjde Vám výsledná částka, kterou vás váš miláček bude stát, pletete se.

Pokud přehlédneme, že i malé štěně může mít spoustu nemocí, dostáváme se k zásadní věci, kterou si málokdo uvědomuje. Každé štěně rádo vše okousává. Pokud si řeknete, že jste schopný ho uhlídat,aby vám nic nerozkousal, mýlíte se. Likvidují téměř vše. Od brýlí po kabely( nabíječky, sluchátka apod..) Většinou to jsou věci,které pravidelné používáte a nejste schopni bez nich být. Což znamená,že si budete muset koupit nové. Štěně se tento zlozvyk neodnaučí ze dne na den a tak budete muset být velmi trpělivý.
Proto předem uvažte vaše finanční možnosti. Útulky jsou plné právě kvůli lidem, které si tohle neuvědomují.

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?