Konec vraha

18. prosince 2010

Ahoj jsem kocour který se toulal na ulici .Ten život mi vyhovoval než jsem poznal Tessiii .

 

Jednou se Tessiii ztratila a v naší vesnici žije pes kterému se říká Kill už našli spoustu koček roztrhaných dokonce i Tessijina bratra Mika .No a ten den co se ztratila byl zrovna Kill blízko slyšel jsem zoufalé mnoukání a tak sem rychle běžel na pomoc hlasitě jsem zasyčel a Kill běžel za mnou .Utíkal jsem co mi nohy stačily ale Kill byl taky velmi rychlý a už mě doháněl. Přiběhl jsem k plotu, ale byl vysoký, nedal se nijak přeskočit, došlo mi že to je můj konec a začal jsem hlasitě mnoukat abych se rozloučil se svými kamarády a Kill byl blíž a blíž a já sem se bál že mě roztrhá jako už hodně koček. Kill na mě skočil a začal mě napadat nemohl jsem se bránit byl moc silný.

 

V tom mě oslepilo bílé světlo bylo to světlo z auta.Z auta vyběhly lidé a začali Killa mlátit já jsem ale najednou ztratil vědomí probral jsem se až u veterináře který měl radost že mě vidí živého protože jsem měl tak vážná zranění že to vypadalo že umřu.Musel jsem zůstat u veterináře aby kontroloval má zranění.Chodili mě ale naštěvovat a brali sebou i Tessiii do které jsem se zamiloval.Když jsem se uzdravil vzali si mě domů a za pár dní jsme měli kotátka Luka,Sáru a Princess.Byl jsem štastný že mám nový domov a rodinu a že Kill už nikomu neublíží.

 

Přidáno: 34 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?