Kopnutí od koně bolí

26. dubna 2012

Tenhle příběh se stal před pár lety a do dneška na něj vzpomínám. Byl krásný zimní víkendový den, všude sníh, pohoda a já se zrovna chystala ke koním. Rajtky, helmu, chapsy - všechno jsem měla naskládané v tašce a mohlo se vyrazit do stáje.

 

 

Když jsem tam přišla, koně byli ještě ve výběhu a tak jsme popadli vodítka a šli pro ně. Když jsme dorazili do výběhu, připnuli jsme je na vodítka a šlo se. Jelikož je výběh od stáje dál, museli jsme přejít silnici u které byla zatáčka, která se mi stala osudnou.

 

Vyjel z ní totiž povoz s koňmi, kterého se Numír (kůň kterého jsem vedla), lekl a vyškubl se mi z ruky. Jelikož jsem ještě nebyla tak zkušená a pro Numíra bylo snadné, aby se mi vysmekl z ruky. Jak se leknul, rozcválal se směrem domů, do areálu statku a stačil mě kopnout zadní, kovanou nohou do žeber.

 

Ihned jsem s sebou praštila do sněhu a nemohla jsem popadnout dech. Všichni se ke mě seběhli a ptali se jestli mi nic není. Naštěstí nebylo, ale modřina z toho byla pořádná.. A ponaučení? U koní nikdy nevíš.

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

Enn

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?