Koťata - 2.koťata Mikael,Miňonka a Edward

20. listopadu 2014

Rozhodla jsem se napsat další vyprávění o našich koťátkách.Tentokrát o 2.koťátkách naši kočičí maminky Pusinky.

Bohužel,rok před těmito koťátky se narodila ještě jedna,jenomže ten zabil jejich otec.Pamatuji si,že Pusík z toho byla velmi zoufalá.

Koťata se narodila v květnu.Všichni jsme se,po loňské špatné příhodě,na koťata moc těšili.Dokonce i Fído,koťě z minula,se už těšilo,že se z něj stane právoplatný strejda.No,netrvalo dlouho a Pusinka opět porodila 3 krásná koťátka.

Na rozdíl od těch prvních,koťata se mezi sebou skoro vůbec nelišila.Každý byl mourovatý po mamince.Nakonec jsme je ale,podle znaků na kožíšku trochu od sebe poznali.

První,nejstarší byl Mikael.Někdy jsme mu říkali i Buzík,ale mysleli jsme to,samozřejmě ze srandy.Byl velmi statečný a zvídavý,někdy až moc.Jednou ráno nebyl k nalezení a když už jsme si všichni vyplakali oči z toho,že se náš milovaný Mikael ztratil jsme slyšel pronikavé mňoučení z stodolou.Mikael našel svůj domov společně s Miňonkou u jednoho spolupracovníka z práce.

Další byl Edward.Často se mu říkalo také Laszlo(po postavy ze slovenského sitcomu Susedia).Byl to takový náš miláček,protože byl nejčernější a nejmilejší.Dokázal celý den ležet na klíně aniž by se pohnul.Dokonce i někdy vrněl.Byl to prostě zlatíčko.Edward putoval ke svému novému domu za moji bývalou spolužačkou.

No a poslední princeznou byla Miňonka.Ta byla ještě sladší než samotná oplatka.Byla bázlivá a pokaždé šla opatrným krokem za svým starším bráškou Mikaelem.Byla nejmenší a nejvíce se podobala mamince.Jak už jsme psala,Miňonka našla svůj domov společně s Mikalem.

Teď už uběhly 4 roky,co tyto tři krásná koťata už nemáme.Pořád na ně ale myslíme a doufáme,že jsou v pořádku.Pusík už je kastrovaná,koťata už mít nebude.

 

Přidáno: 70 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?