Koťata - 3.koťata Ťapka a Bárt

9. října 2015

Dnes vám budu vyprávět o našich, už v pořadí 3. koťátkách. Tentokrát se Pusince narodila jenom dva. To ale nikomu nevadilo. Obě koťátka byla stejně tak hyperaktivní a čilá, jako by jich ve skutečnosti byla 3.

Prvního kocourka jsme pojmenovali Bárt. Jeho jméno jasně značí o tom, jak se asi tento mourovatý kocourek choval. Byl to stejný uličník jako ta známa postavička ze Simpsnonů - velmi jsme si ho oblíbili. Od Ťapky se vzhledově moc nelišil - až na trochu tmavší zbarvení a výraznějším znakem na hřbetě.

Jeho mladší sestřičkou bylo koťátko, které jsme pojmenovali Ťapka. Bylo to takové naše zlatíčko. Bylo na chlup stejné mamince Pusince a dokonce se i chovalo, jako ona, když byla koťátkem. Ťapka byla hrozně zvědavá, ale až příliš plachá a proto se častokrát schovávala za zády svého velkého bráchy. Ale zato byla velmi přítulná. Jako jedna z mála našich koťátek, dokázala Ťapka zůstat klidná ležet nám na klíně.

Koťátka s námi, jako všechna zbylá, pobyla celé prázdniny. S Fídem si hráli moc rádi a celkově jsme si je moc oblíbili. Pak ale přišel den, kdy jsme vzali Ťapinku do auta a společně jsme s ní jeli k jejímu novému domovu - a to přímo za jejími dvěma nevlastními sourozenci u mé kamarádky. Určitě se ji daří dobře.

Bart následoval hned po Ťapce. Neuplynuly ani dva dny a už se v autě vezl s náma. A to přímo do hor, za jedním taťkou od taťkova kamaráda. Ten se tam má určitě moc dobře!

Na Ťapku a Bárta nikdy nezapomeneme, byla to úžasná a jedinečná koťátka a my jim přejeme hodně úspěchů v životě!

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?