Kotě

3. listopadu 2010

Našemu Sousedovi náš kocour udělal koťata...Tedy jeho kočce:-)

 

Prababičce ze Slovensko zrovna umřela poslední kočička a tak jsme se rozhodli že jí jedno přivezeme. Šli jsme za soudem. Ten nám řekl, že bohužel koťátka už nejsou vyděsil je pes a někam utekla. Za 2 dny při obědě na nás soused zazvonil a v náručí nesl koťě - to které jsme si vybrali. Bylo po tatínkovi, ale mělo více černé protože byl z černobílé x černé. koťě nesl v dece. Bylo celé vyděšené a soused byl poškrábaný. Řekl nám že koťátka vyděsil pes a byla 3 dny na stromě odkaď je sundal. Mňoučka -tak jsme ho pojmenovali jsme si prozatím nechali doma, protože k babí jsme jeli až za 2 dny. 1. noc Mňouček celou dobu Mňoukal (proto to jméno) a mamka mi řekla že další noc i ho mám vzít ke mně do pokoje. Tak jsem h vzala, ale furt mňoukal a žral jen z Fouskovy misky. Byl velmi vystrašený a bázlivý.Ráno když jsem se probudila, měla jsem na posteli bobeček:D.

 

Cesta na Slovensko byla naprosto šílená. Kotě jsme vezli v kleci od Zebřiček. Mňoukal furt a tak, když jsme zastavili na odpolední přestávku, tak jsem ho pomazlila a nalila mu čerstvou vodu a mléko. Když jsme dojeli, babička byla velmi ráda:-) Vytáhli jsme Mńouka z klece a on hned šup pod skříň...Během týdne nám hodněkrát utekl za plot- to jsme ho vábili na kus špeku. Nastal čas odjezdu. Mňouk stále divoký nás ani nepřišel vyprovodit, jak to dělá Fousek:-)

 

Další rok z Mňouka vyrostl krásný kocourek. Už nebyl tak plachý, ale mazel to teda rozhodně nebyl:-)

 

Tento rok (2010) na jaře, jsme se dozvěděli že Mňouček umřel. Našli ho u potoka mrtvého. ikdo neví jak umřel:-(

 

Na Slovensko jsme už ten rok jet nemohli, kvůli nedostatku vody ve studni. Potom přišla další smutná zpráva. Prababička(97) zemřela. Odešla asi půl roku po Mňoučkovi. Tak skončil kocourek a jeho maajitelka...V našich srdcích však zůstanou dál. Pořád mám ještě album, ve kterém jsme všichni celá rodina s babičkou a Mňoukem.

 

Přidáno: 35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?