Kotě pod dřívím

21. srpna 2012

Když jsem s kamarádkou šla ven dělat korálky, tak jsme slyšely hlasité mňoukání, a tak jsme se šly kouknout a viděly jsme kotě, jak bylo uvízlé pod dřívím a hlasitě mňoukalo. Snažily jsme se mu pomoc, ale nešlo to a tak jsme udělaly díry v plotě a snažily se ho vyndat.

 

 

Zkusily jsme to a povedlo se to. Pak jsme mu daly mlíčko a když už neměl hlad, tak nám utekl znovu pod dříví. Snažily jsme se ho najít, ale nenašly jsme ho, a druhý den v pět hodin, když pršelo tak jsme slyšely zase to mňoukání. Zase jsme se šly kouknout a bylo tam.

 

Zkusily jsme se ho nalákat na mlíčko a sýr a povedlo se to a pak jsem domů šla pro mikinu, aby jsme ho schovaly před mými rodiči, ale neschovaly jsme ho, protože strašně pršelo a v osm hodin šla kamarádka domů a uteklo jí. Ale příští den se zase objevilo u nich na zahradě a tak si ho nechala a pak si ho vezme teta.

 

Včera s ním byli u veterináře a říkal, že je zdravý, je to kocour a má pohmožděná žebra, že ho někdo nakopl. S kamarádkou jsme mu daly jméno Mourek a pak ho přejmenovaly na Pučí a teď se jmenuje Finoušek. A každý den se s ním mazlíme a má kočičí kamarády Tydlu, Zrzka a Codyho.

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?