Kotěcí hry

24. srpna 2011

Kotě by si hrálo nejradši se vším. Od papírků přes kloubouky až po prázdné pet lahve. Avšak i kočičí hry musí mít své meze.

 

 

Všichni víme, že kočičce nesmíme dát něco, co by mohla polknout nebo nedejbože vdechnout. Také ji musíme mít pod dohledem, aby neokusovaly rostliny (umělé i živé). Kočce by to způsobilo nejmíň žaludeční potíže. Dohled mějte i na to, aby kočka nelezla na místa, kde jsou nebezbečné nástroje, např. nože nebo nůžky. Pokud máte i jiná domácí zvířata jako andulky, hlodavce nebo rybičky,dejte je raději na místo, kam kočky nevylezou nebo nevyskočí.

 

Škrabadla jsou dobré pomůcky, pokud kočku nepouštíte ven. Ale i u těch neplatí levnější = lepší. Já mám neblahou zkušenost, že se škrabadlo po několika dnech rozpadlo. Je opravdu výhodnější koupit dražší škrabadlo nebo "odpočívadlo", které hodně vydrží.

 

Gumové hračky jsou faux paus. Kočky gumové hračky rozcupují a sežerou. Z toho taky bude střevních potíží. Jinak se kočka zabaví sama. Najde chundelatou věc nebo provázek a už si hraje natotata. Dávejte pozor a dbejte na zprávné hračky a hry!

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?