Kouknutí za minulými Vánocemi

23. prosince 2011

Ahojky. Jmenuji se Ellie a jsem přirozeně ta hezčí fenka z obrázku (jsem béžová). Ten druhý pes je můj o rok mladší kamarád Marley. A já jsem Vám chtěla povědět, co mi přišlo na mysl, když jsme my dva byly paničkou vyhozeni po obědě na dvůr.

 

 

Marleyho přirozeně nic nezajímá, to my feny jsme zajímavější. Zatímco on si běžel obhlídnout své (a samozřejmě moje) uzemí a označkovat si ho, já si lehla do přístřešku a přemýšlela. Tohle že jsou Vánoce? Nebýt toho, že jsem ráno viděla paničku, jak ukládá na nejvyšší polici v domě pytek křupavých kostiček a dvě konzervy, nevěřila bych v to.

 

Počasí jak koncem léta nebo začátkem jara. Ani zima pořádně není a ten sníh, na který jsme se s Marleym těšili celý rok pořád nikde a podle nálady paničky jsme věřili, že ani snad žádný nebude. Hrůza!

 

Začali se mi klížit oči a usínala jsem. A v tom mi Marley skočí na hlavu, u huby sliny a v hubě klacek a máchá mi s ním s vervou před nosem. Zavrčím na něj, vyrvu mu klacek z tlamy a hodím ho pryč. Ten blázen za ním samozřejmě běží a snad ode mne čeká, že poběžím taky. Jako bych na to měla náladu.

 

No nic, já jdu spát a zalezu si někam, kam na mne nebude ten blázínek moct. Tak dobrou noc Vážení, přeji Vám krásné prožití svátků a ten sníh, ačkoliv mne mrzí, nějak snad přetrpíme.
Vaše Ellie

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?