Koupání na Ryju

21. září 2010

Ryjo je rybník.Jelikož svítilo sluníčko a nefoukal žádný vítr a bylo docela teplo.Vyrazila jsem už hned po škole na procházku.Jinak chodím každý den večer.

Vždycky jsem ráda když potkáme nějaké hodné pejsky a pánečky se kterými si mohu popovídat.A dneska jsem měla štěstí.Na Ryju byli dvě štěňátka.Jeden kříženec a druhý byl nádherný zlatý retriever.Dováděly tam asi hodinu a Zoro byl totál vyčerpaný.Házely jsme jim klacíky a všichni tři se nadšeně vrhali do vody za klacíkem.A zatím co my tři jsme si povídaly vůbec jsme si nevšimli kam plavou naši psí miláčci.Už byli skoro až na konci rybníka a ůj pes byl první a pak byli další dva uplně v řadě za sebou a plavou za kačenama který plavou před našima psi.Velmi jsme se nasmály a pak šli už domů.3li jsme lesem a co by můj pes neudělal ?? Chytil stopu ale na štěstí je poslušný tak jsem ho zavolala a vše v poho.Jinak jsem přišel domů celý od bahna a frrrr do vany.Teplá vodička a krásná masáž a pak spaní v pelíšku.

 

Přidáno: 14 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?