Koupel Happi (poprvé) a procházka!

6. dubna 2011

V březnu 2011 bylo sluníčko, prostě krásný sluneční den, který nemůžeme strávit doma! Rozhodli jsme se, že Happi vykoupeme a pujdeme ven... Koupeme,koupeme. Happinka byla mooooc spokojená. Opravdu je statečná, protože se koupala poprvé!

 

Happi je kolie dlouhosrstá. Tak jsme koupali, pak jsme ji osušili, pak jsme ji vyfoukali a vyčesali, pak jsme ji krásně nafotili ( fotili i když se koupala). Tato fotka jak tam je, tak vypadá jako šeltie co? Byla ale statečná to mi uznejte :) ... chvíli jsme byli doma, aby pořádně byla suchá, a až uschla tak jsme vzali smečku kromě krysaříků, a vyšli jsme na louku. Šla i naše dobrá sousedka (jméno neřeknu) pěkně jsem nafotila zatím-co mamina a sousedka si povídali :D. Už utekla tak 1 hodina a šli jsme domů.... Procházka byla krásná! Také děkuji, za shlédnuté, tohoto příběhu! ♥♥♥ TAKÉ SE JDĚTE PROJÍT s vašimi miláčky! Ahoj!

 

Přidáno: 20 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?