Kousnutí od rotvajlera

16. září 2011

Když šel se mnou můj páníček na procházku kolem našich baráku, viděla jsem pejska. Byl to rotvajler, chtěla jsem se zpřátelit, ale on nebyl na vodítku a řiká se, že rotvajleři nemají rádi malinký pejsky jako jsem já!

 

 

Vrhnul se na mě a kousnul mě do hrudníku. Začala jsem kňučet, páníček mě chytil a křičel na tu ženu, co měla toho rotvajlera, ale ta paní byla hluchoněmá, protože vubec neslyšela! Páníček běžel se mnou v náruči k autu, nasednul a položil mě vedle na sedačku.

 

Najednou jsem si přesedla na páníčka, nafoukla se mi plíce. Ten zlý pes mi prokousnul celou plíci a rozdrtil žebra! Už jsem byla v nemocnici. V půl deváté mě operovali. Páníčci se o mě moc báli! Když jsem byla po operaci, vzali mě do takového boxu. Doktoři řikali, že jsem málem umřela, ale nakonec to dopadlo dobře! Furt mě tam mazlili a řikali mi piškotko, beruško a mňamko. Když jsem se vrátila domů, čekala mě panička, Petr, páníček Honza a moje malá panička Barča.

 

 

 

Přidáno: 18 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?