Kouzelný pes Moly -1. díl, část 2

8. února 2012

Moly, když ráno vstala, tak si myslela, že se jí to jen zdálo (že pomohla všem těm lidem), ale když vešla ven, tak jí všichni děkovali. Když ale najednou slyšela brečení a volání o pomoc, tak jako raketa vystartovala a běžela po hlase.

 

 

Potom řekla: "Vždycky jenom on! Proč je Fiky vždycky v nějakém maléru jen on! Proč?! To je hrůza! Jak se tam vlastně dostal, vždyť je na skále! Příště ho budu asi zachraňovat z MONT EVERESTU!" Ach jo! Ale konec řečí. Fiky, neboj už letím! Snad mám v raketových botách dost paliva.

 

Vžum! Mám tě Fiky a teď tě hodím domů. Nemáš ode mě daleko, jsem přece tvoje sousedka, ne? Jo, jsi ha, ha, ha,há! Letíme domů! Juchů! Jo a nechceš Moly na chvíly k nám? Zachrajem si tu hru pejsáčku nezlobse! Tak jo! Stejně ji vymyslela moje panička, tak vím, kdy budeš podváděť!

 

Ale no tak, co pak si myslíš, že bych někdy podváděl? Ano Fiky, ano myslím! Houby! Já to vím! Pamatuješ, jak jsme hrály Z pohádky do pohádky? To jsi podváděl víc než samotný hekr přes počítače! No to máš pravdu!

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?